DaysPage

Kobiecy i męski punkt widzenia

Rowery Batavus – czy rowery holenderskie używane tej marki są dobrym zakupem?

 

Witajcie.
Z racji tego, iż coraz to większymi krokami zbliża się sezon urlopowy a co za tym idzie czas wyjazdów rowerowych. Postanowiliśmy przybliżyć Państwu znaną markę rowerów holenderskich Batavus.

Rowery BATAVUS - rowery holenderskie wysokiej klasy

Rowery BATAVUS – rowery holenderskie wysokiej klasy

Trzy lata temu wraz z całą swoją rodziną postanowiliśmy zadbać o swoje zdrowie i przestawiliśmy się z wycieczek samochodowych na rowerowe. Zdecydowanie odbudowało to naszą kondycję, jak i postawiło finanse rodzinne na nogi.

Godzinami przeglądaliśmy strony i sklepy internetowe szukając odpowiednich modeli. Przeczytaliśmy chyba z tysiąc wpisów na forach opisujących różne marki i modele. I tak wśród wszystkich marek postawiliśmy na rowery marki Batavus. Dodam, iż konkurencja była ogromna od holenderskiego giganta Gazelle po polskiego producenta Romet. Naszym głównym czynnikiem wyboru tych rowerów był wskaźnik jakości podzielony przez cenę. Rowery Batavus okazały się idealnym wyborem.

Rower Batavus

W dalszej kolejności szukaliśmy sklepów, w których moglibyśmy je zakupić. Byliśmy w różnych sklepach stacjonarnych, obejrzeliśmy mnóstwo rowerów i postawiliśmy na zakupy co ciekawe w sklepie internetowym RowerowaHolandia.pl. Przedzwoniliśmy na podany numer kontaktowy a Pan który odebrał telefon okazał się prawdziwym profesjonalistą i bardzo fachowym doradcą. Już na wstępie otrzymaliśmy 10% rabatu. Kupiliśmy 4 sztuki (oczywiście online) i już dwa dni później były u nas w garażu.

Postanowiliśmy od razu je wypróbować i wyskoczyliśmy na weekendową wycieczkę do babci na wieś. Co ciekawe każdy z nas zaopatrzył swój rower w licznik, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić ile każdy z nas przejechał.

Nie będziemy zdradzać tej informacji, ale mogę napisać że wspólnie przez 3 lata przejechaliśmy prawie 100 tysięcy kilometrów i co najważniejsze rowery marki Batavus okazały się całkowicie bezawaryjne.

Z czystym sumieniem mogę każdemu z Was polecić zakup roweru tej marki.

Tagi: , , , , , , ,

Ten wpis został napisany dnia wtorek, 2 czerwca, 2015 w 17:35 i umieszczony w Motoryzacja, Rekreacja, Sport. Możesz zostawić dowolną odpowiedź za pomocą kanału RSS 2.0. Komentarz są obecnie wyłączone, lecz możesz uruchomić trackback ze swojej strony internetowej.

Comments are closed.