DaysPage

Kobiecy i męski punkt widzenia

Rozwiązania dla dużej łazienki

 

Posiadasz w swoim domu dużą łazienkę? Jej przestrzeń jest nieograniczona i zastanawiasz się, co ciekawego można w niej zrobić. Tylko w naszym artykule znajdziesz ciekawe rozwiązania jak wykorzystać przestrzeń w łazience. Duża wanna, prysznic czy meble pod zabudowę – a jaka jest Twoja wymarzona łazienka?

Każdy z nas w łazience spędza sporo czasu. Poranna toaleta, wieczorna kąpiel, szybki prysznic czy wykonanie makijażu – to czynności, które regularnie wykonujemy w łazience. Dlatego pomieszczenie to powinno być dla nas przyjemne, powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Warto więc łazienkę podzielić strefy. W łazience powinna być strefa kąpielowa oraz część sanitarna.

Łazienka o nieograniczonej przestrzeni – zamontuj wannę

Jeśli posiadasz dużą łazienkę to świetnym wyborem będzie duża wanna z hydromasażem. Takie wanny można zamówić w odpowiednich firmach. Wanny takie mogą być jedno, dwu a nawet kilkuosobowe. Wszystko zależy od tego jaką część łazienki ma zająć wanna.

 

wanna z hydromasażem i prysznic w łazience

Również możesz sprawić sobie jacuzzi, które wykorzystywane jest również w hotelach. Na pewno nieraz zetknąłeś się z jacuzzi do hotelu, które posiada wiele więcej funkcji niż wanna.

A jeśli lubisz brać również szybki prysznic, to nic nie ogranicza Cie do tego, aby w swojej łazience zainstalować zarówno wannę z hydromasażem oraz prysznic!

Meble pod zabudowę

Jeśli dysponujesz dużą łazienką to świetnym wyjściem będą meble pod zabudowę do łazienki. Meble takie są bardzo pojemne, dlatego będzie mogła przechowywać tam wszystkie kosmetyki, ręczniki i inne akcesoria. W dużej łazience do dyspozycji jest wiele rozwiązań.

Wydziel osobną przestrzeń na pralnię

Jeśli Twoja łazienka jest duża, to możesz wyznaczyć osobne miejsce, gdzie będzie wykonywane pranie. Pralka, suszarnia, żelazko, deska do prasowania – wszystko to możesz mieć pod ręką w wyznaczonym do tego miejscu.

 

luksusowa łazienka

Duża łazienka daje nam szerokie możliwości, co do kwestii jej wykończenia i umeblowania. Może być tez pokojem kąpielowym i miejscem do relaksu. Warto postawić na rozwiązania niekonwencjonalne, czyli takie, które nie przeminą z biegiem czasu.

Tagi: ,

Ten wpis został napisany dnia wtorek, 14 maja, 2019 w 12:29 i umieszczony w Bez kategorii. Możesz zostawić dowolną odpowiedź za pomocą kanału RSS 2.0. Komentarz są obecnie wyłączone, lecz możesz uruchomić trackback ze swojej strony internetowej.

Comments are closed.