DaysPage

Kobiecy i męski punkt widzenia

Urodziny, imieniny – pomysł na prezent w Poznaniu

Urodziny? Imieniny? Wieczór kawalerski? Wieczór panieński? Wszystkie te wydarzenia to świetna okazja , aby zrobić coś razem w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny. Możemy wybrać się do kina, teatru, na wystawę malarsko, iść pograć w kręgle. Wszystko to jednak jest już znane i co za tym idzie nieco oklepane. Szukasz nowych pomysłów na prezent? W tym artykule powiemy, dlaczego gra typu escape room to znakomity wybór.


Pomysł na prezent w Poznaniu – emocje dla osób w każdym wieku

Pomysł na prezent - gra escape room.

Gra typu escape room to zabawa dla osób w każdym wieku. Oczywiście istnieją pokoje zagadek 18 + lub też pokoje przeznaczone dla graczy o naprawdę mocnych nerwach. Większość jednak zapewniają świetną rozrywkę każdemu i bardzo dobrze. Są bowiem imprezy, gdzie zapraszamy osoby w podobnym nam wieku czy też o podobnych, zbliżonych pasjach, poglądach na spędzanie wolnego czasu. Na urodzinach czy imieninach coraz częściej przebywają różne pokolenia. Gra typu escape room łączy ludzi, łączy pokolenia.

Sprawdź się w różnych sytuacjach

Gry typu escape room to świetna okazja, aby sprawdzić się w różnych sytuacjach. Tematyka gier jest bardzo różna – kryminał, horror… Takie fabuły są na początku dziennym. Zagraj w grę i sprawdź, dowiedz się jak radzisz sobie w sytuacji stresu czy zagrożenia. To znakomita forma samego siebie – jasne, że jest to zabawa, ale zawsze motywująca do działania, do którego na co dzień nie jesteś zmuszony. Poznaj bliżej siebie, swoje zachowania, reakcje – gwarantujemy, że nie raz będziesz naprawdę zaskoczony. Gra typu escape room weryfikuje również nasze umiejętności, zdolność logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji. Często też trzeba w czasie zabawy przypomnieć sobie wiedzę zdobytą w szkole z zakresu geografii, historii, matematyki, fizyki.

Pomysł na prezent w Poznaniu – spraw radość bliskiej osobie

Chcesz sprawić komuś bliskiemu radość? Nie wiesz co robić w Poznaniu w weekend? Escape room to bardzo oryginalna wizja. Jeśli trafimy na naprawdę inspirujący Pokój Zagadek bęðziemy się świetnie bawić, zapewnimy sobie naszym bliskim znajomym maksimum pozytywnych, dobrych emocji. Obsługa złożona z pasjonatów pomoże w wyborze idealnego pokoju. Niekiedy, potrzebujemy takiej pomocy. Szczególnie w momencie, gdy w grze bierze udział kilka osób. Temat musi każdemu odpowiadać.

Tagi: , , ,

Ten wpis został napisany dnia poniedziałek, Sierpień 20th, 2018 w 12:30 i umieszczony w Rozrywka. Możesz zostawić dowolną odpowiedź za pomocą kanału RSS 2.0. Komentarz są obecnie wyłączone, lecz możesz uruchomić trackback ze swojej strony internetowej.

Comments are closed.